З початку року понад 19 тисяч заявників на Полтавщині скористалися електронним цифровим підписом

Три Центри обслуговування платників Полтавської області: в Полтаві, Кременчуці та Лубнах мають пункти реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, де безкоштовно надають ключі для подання звітності та митних декларацій в електронному вигляді. Зокрема, впродовж 2013 року електронним цифровим підписом в області скористалися вже більш ніж 19 тисяч бажаючих. Лише в листопаді поточного року електронний цифровий підпис отримали: 350 полтавських платників, 173 мешканця Миргорода та Миргородського району, 169 лубенчан, 148 кременчужан та 108 заявників Кобеляцького району.

Як повідомив начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний: „Відповідно до п’ятирічної Стратегії розвитку Міндоходів фахівці полтавських органів доходів і зборів активно працюють в напрямку вдосконалення податкових та митних електронних сервісів та використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій”. В результаті цієї роботи на сьогоднішній день 100% платників ПДВ фізичних та юридичних осіб подають свою звітність до органів Міндоходів області в електронному вигляді. Платники акцизного податку Полтавщини також на 100% звітуються дистанційно. Понад 90% юридичних осіб, платників фіксованого податку на разі подають свою звітність в електронній формі. Понад 96% юридичних осіб та майже 86% фізичних осіб надають електронкою декларації про валютні цінності. Майже 76% платників податку на прибуток Полтавщини також надають перевагу електронній формі звітування до територіальних органів Міндоходів.

Шановні платники! Заощаджуйте свій час, використовуйте сучасні технології та подавайте звітність до органів Міндоходів у Полтавській області в електронному вигляді.

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області