Подорож до джерельця доброти

Саме під такою назвою пройшло відкрите заняття в Полтавському дитячому ясла-садочку №80 „Червона гвоздика”. Присвячене вихованню високих моральних якостей та норм поведінки дитини заняття, крім звичних для садочка творчих, художніх та естетичних елементів включало в себе і невеличку лекцію з основ податкової культури, адаптовану для дошкільнят.

Фахівці Головного управління Міндоходів у Полтавській області розповіли дітям, що податки – це та частинка коштів, які сплачує кожен громадянин нашої країни у спільну скарбницю, для того – щоб наша Україна була квітучою та заможною державою, а її мешканці – щасливими людьми. Також повертаючись до теми заняття виступаючі відзначили, що доброта – це перш за все піклування про свою родину та країну. А отже добра людина, повинна сумлінно та чесно сплачувати податки.

На завершення заняття дітлахи переглянули тематичний мультиплікаційний фільм та отримали подарунки від фахівців ГУ Міндоходів у Полтавській області – присвячені податковій тематиці розмальовки.

Формування у дітей розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави, а також усвідомлення того, що своєчасна сплата податків забезпечує захист громадян та підвищує добробут кожної конкретної людини – це запорука становлення законослухняних і чесних жителів України. Саме тому виховання податкової культури у молоді, навіть з дошкільного віку, - одна з пріоритетних складових роботи Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області