Керівництво ГУ Міндоходів Полтавщини взяло участь У вшануванні ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Указом Президента України від 10 листопада 2006 року №945/2006 в Україні визначено День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який щорічно відзначається 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС у 1986 році.

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Полтаві у приміщенні обласної державної телерадіокомпанії „Лтава” зібралися учасники страшних подій двадцятисемирічної давнини, представники влади та студенти Полтави. В заходах взяли участь і фахівці Головного управління Міндоходів у Полтавській області, адже серед працівників та пенсіонерів органів доходів і зборів Полтавщини є ліквідатори аварії, які зробили гідний внесок у подолання її наслідків, проявивши при цьому високе почуття відповідальності і мужність.

Звертаючись до учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб відзначила, що завжди високо оцінювала подвиг українського народу, і особливо тих, кому довелося безпосередньо зіткнутися з лихом. „Люди, які ризикуючи власним життям та здоров’ям затулили страшну біду, зупинивши радіацію заради життя майбутніх поколінь - герої”, - підкреслила Людмила Олексіївна.

З нагоди вшанування учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС ліквідатори отримали грамоти та нагороди. В ході урочистостей присутні переглянули фільм про Чорнобильську катастрофу створений працівниками обласної державної телерадіокомпанії „Лтава” та поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії.

 

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області