На День Миколая в ГУ Міндоходів у Полтавській області вручали путівки

Святий Миколай - відомий в історії благодійник, який за легендами, виконував найпотаємніші, щирі та чисті людські бажання. Найбільше за всіх чекають на нього звісно ж діти, і як свідчить досвід – не даремно. Адже допомагають благодійнику творити добро небайдужі дорослі, які у ці грудневі дні мають можливість відчути себе справжніми чарівниками. Серед „посланців” святого Миколая і фахівці органів Міндоходів в області, які з нагоди свята завітали до своїх підшефних навчальних закладів з тим, щоб привітати малечу та подарувати їм „миколайчиків”.

„Проте свято було б не повним, якщо хтось залишиться без подарунків”, - відзначила голова Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників державних органів Міністерства доходів і зборів Ольга Клочко, вітаючи фахівців органів Міндоходів у Полтавській області.

Голова профспілки передала поздоровлення присутнім від начальника ГУ Міндоходів в області Володимира Задорожного, відзначивши, що святий Миколай був відомий саме тим, що особливо опікувався дітьми, яких любив усім серцем та прагнув подарувати кожному хоч крапельку своєї любові. „Тож ми побудемо сьогодні „посланцями” святого Миколая, та спробуємо виконати частинку його місії”, - підкреслила Ольга Ульянівна.

З нагоди свята та за ініціативи керівництва Головного управління Міндоходів у Полтавській області разом із Полтавською обласною радою Всеукраїнської профспілки працівників державних органів доходів і зборів працівникам органів Міндоходів області, діти яких потребують особливої уваги вручили матеріальну допомогу та сертифікати на отримання путівок матері і дитини для проходження санаторно-курортного лікування у санаторії Миргородкурорту.

 

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області