Щедрий вечір всім нам, щаслива година!

Через тиждень після Різдва, 31 грудня, або 13 січня за новим стилем, наші пращури відзначали Новий рік - Щедрий вечір (свято преподобної Меланії, або Меланки). Вважалося, що Меланка-Вода приходить на Щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини. У цей день, за традицією, хлопці й дівчата ходили від хати до хати, щедруючи - бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році.

Про вірність традиціям та обізнаність фольклорному різноманітті полтавців дізналися в ГУ Міндоходів у Полтавській області. Пощедрувати господарям до Головного управління завітали артисти Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя.Для працівників органів доходів і зборів області актори підготували справжній вертеп із звіздарем на чолі та щедрими на танці та співи рядженими хлопцями та дівчатами.

Послухати талановитих щедрувальників зібрався керівний склад Головного управління та начальники підрозділів. Як і годиться за народними звичаями учасники вертепу за щирі побажання отримали солодкі подарунки. Дякуючи рядженим начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний привітав усіх із святами та побажав гостям і колегам всіляких гараздів на щастя, на здоров’я, на довгі літа.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області