Про підсумки роботи та перспективи на майбутнє йшлося на засіданні колегії ГУ Міндоходів у Полтавській області

„Впродовж минулого року працюючи над виконанням завдань поставлених Президентом України Віктором Януковичем та втілюючи в життя напрями та цілі п’ятирічної Стратегії розвитку Міндоходів, затвердження якої Кабміном ініціював Міністр Олександр Клименко, органи доходів і зборів області проявили себе стратегічними партнерами бізнесу”, - відзначив головуючий на засіданні начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний. Розпочинаючи роботу колегії, він відзначив, що органи доходів і зборів області працюватимуть спільно з представниками бізнесу в цьому напрямку й надалі. „Адже всі ми, і фахівці податкової та митної справи, і підприємці, прямуємо до однієї мети – розвитку вітчизняного підприємництва та, відповідно, стабільного економічного зростання області, чи держави в цілому” – наголосив Володимир Задорожний.

На порядок денний засідання були винесені питання: про підсумки роботи територіальних органів ГУ Міндоходів Полтавської області у 2013 році та завдання щодо забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів у першому кварталі 2014 року; про стан організації з персоналом, дисципліни і законності в територіальних органах Міндоходів Полтавської області у 2013 році; про результати проведених у 2013 році фінансових аудитів у ДПІ, ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області; про ефективність вжитих заходів щодо протидії контрабанді та митним правопорушенням; про результати застосування Полтавською митницею Міндоходів системи управління ризиками.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні керівник Головного управління підкреслив, що територіальні органи Міністерства доходів і зборів Полтавщини – були і залишаються поза політикою та на сьогоднішній день продовжують у повному обсязі виконувати свої функції з адміністрування податків, зборів і митних платежів, забезпечуючи роботу всіх сервісних центрів, митних пунктів та структурних підрозділів у штатному режимі. До того ж, створюючи максимально зручні умови для подання платниками податкової звітності, у період подачі річної звітності всі сервісні центри Міндоходів області працюватимуть до „останнього відвідувача”.

Також під час засідання колегії було відзначено полтавських учасників відкритого публічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий податковий інспектор України”, запровадженого редакцією газети „Все про бухгалтерський облік”. В конкурсі, що проводився шляхом Інтернет-голосування, взяли участь 16 інспекторів з територіальних органів Міндоходів Полтавщини. Найбільше голосів від платників податків набрала Ольга Ткаченко з ДПІ у м. Полтаві ГУ Міндоходів у Полтавській області, виборовши таким чином першість по області та третє місце по всій Україні. Друге місце по Полтавщині здобула Ірина Самофал із ДПІ у м. Полтаві, а третім кращим податковим інспектором регіону платники обрали Олега Дубинку з Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області