Про податки для майбутніх платників!

На днях реалізовуючи Стратегічний план розвитку Міндоходів на 2013-2014 роки розпочато проведення курсу лекцій для учнів 9-тих класів Полтавської ЗОШ № 10 ім. В. Г. Короленка, якою опікується Головне управління Міндоходів у Полтавській області за підручником “Основи податкових знань“, торік розробленим Міністерством доходів і зборів України спільно із Міністерством освіти і науки України.

Під час лекції учні ознайомились з матеріалами стосовно становлення та розвитку перших держав, первісних форм оподаткування, а також цікавих фактів про сплату податків і обов'язкових платежів. Зав’язалась жвава дискусія щодо важливості сплати податків для соціальної захищеності населення, в якій взяли участь не тільки школярі, але й їх наставники.

Курс лекцій “Становлення та розвиток держави. Податки та їх призначення у державі.” за підручником “Основи податкових знань“ спрямований на виховання у молоді належного рівня податкової культури та сумлінного ставлення до сплати податків. У планах фахівців ГУ Міндоходів у Полтавській області – щотижня читати відповідні лекції школярам, а в перспективі поширити цю практику й на інші загальноосвітні навчальні заклади міста й області.

Головне управління

Міндоходів у Полтавській області