Полтавський податковий вісник інформує читачів

„Податковий вісник” – саме таку лаконічну назву, що відповідає сама за себе, отримав постійний спеціалізований додаток до найтиражнішої громадсько-політичної газети Полтавщини „Полтавський вісник”, пілотний випуск якого днями отримали передплатники та читачі видання.

Державна податкова адміністрація у Полтавській області завжди підтримувала партнерські відносини з колективом редакції „Полтавського вісника”, газети, що з 1990 року стоїть на засадах утвердження української державності, розвитку демократичних засад місцевого самоврядування та забезпечує широку поінформованість полтавців з політичних, економічних та соціально-культурних питань. Серед всього обсягу інформації, що пропонує друковане видання до уваги читачів, повідомленням, статтям та роз’ясненням з питань податкового законодавства приділяється чимала увага, особливо зараз, в період реформування податкової системи та впровадження в життя норм Податкового кодексу України.

З цією метою та за сприяння Полтавського обласного територіального відділення Асоціації платників податків України на базі громадсько-політичної газети „Полтавський вісник” створено спеціалізований додаток, інформаційним наповненням якого займається державна податкова служба регіону. На шпальтах „Податкового вісника” на читачів завжди чекатиме корисна та компетентна інформація з перших джерел: новини в податковому законодавстві, відповіді фахівців органів ДПС на найактуальніші запитання платників податків, факти викриття резонансних злочинів у сфері оподаткування та цікаві історії про податки в різних країнах та у різні часи.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області