Більш ніж 22 млн грн надійшло до місцевих бюджетів області від сплати за ліцензії

Як повідомив начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний за 2013 рік до загального фонду Державного бюджету надійшло понад 4 млрд. грн. акцизного податку. В порівнянні з 2012 роком ріст надходжень акцизного податку забезпечено майже на 13%, або на 498,6 млн. грн.

Надходження збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства за 2013 рік склали 17,2 млн. грн. Протягом 2013 року з відрахувань від суми коштів, витрачених на рекламу алкогольних напоїв та/або тютюнових виробів до загального фонду Державного бюджету надійшло 16,4 тис. грн.

Зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами в 2013 році до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло 22,6 млн. грн.

Протягом 2013 року виявлено 4 факти реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Анульовано 4 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та/або тютюновими виробами.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області