Працівниками ГУ Міндоходів області виявлено 184 неоформлених найманих працівників

Одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Як повідомив начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний за січень 2014 року за результатами контрольно-перевірочної роботи порушення податкового законодавства при виплаті доходів фізичними особам встановлені по 7 суб’єктах господарювання, за результатами документальних перевірок яких донараховано 223,5 тис.грн. податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб.

Також, у січні 2014 року за результатами перевірок 6 суб’єктів господарювання із вказаних питань донараховано 307 тис. грн. податкових зобов’язань по єдиному внеску.

Крім того, органами Міндоходів Полтавської області виявлено 184 неоформлених найманих працівників та залучено до державної реєстрації суб’єктами господарювання 18 громадян, що забезпечило додаткові надходження податків в сумі 111 тис. грн.

Побороти таке зло, як „заробітна плата у конверті”, можливо лише тоді, коли кожен громадянин буде протистояти незаконним умовам, запропонованим роботодавцями.

Тому органи Головного управління Міндоходів у Полтавській області вкотре нагадують, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою.

ГУ Міндоходів у Полтавській області