Понад 8 млн грн надійшли до бюджету за результатами податкового та митного аудиту органів доходів і зборів області

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Полтавській області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків

Так, протягом січня 2014 року управління податкового та митного аудиту здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2014 рік.

В ході цієї роботи, за січень 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту було проведено всього 184 документальних перевірок суб'єктів господарювання, в тому числі планових – 30, позапланових - 151.

Як зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний, за результатами контрольно – перевірочної роботи до бюджету донараховано всього – 81 753 тис.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 80 556 тис.грн. Рівень узгодженості за січень 2014 року становить 99 %. До бюджету вже надійшло 8 307 тис.грн.

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області