Балансу інтересів між бізнесом та владою дотримуються в ГУ Міндоходів у Полтавській області

e-mail Друк PDF

Дотримуючись Стратегічних цілей на відкритість і прозорість органів Міндоходів та подальше зміцнення партнерських стосунків з бізнесом начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний постійно особисто спілкується з представниками бізнес-спільноти Полтавщини. Зокрема днями начальник Головного управління разом із своїм заступником Сергієм Ковалем провів робочу зустріч з власниками, керівниками підприємств та головними бухгалтерами суб’єктів господарювання кількох районів області. Висловити свою точку на співпрацю між бізнесом та органами виконавчої влади до ГУ Міндоходів в області зібралися бізнесмени Кременчука, Комсомольська та Миргородського району.

На зустрічі було досягнуто домовленості про рівномірну сплату податку на прибуток у 2014 році, а той якісний діалог, який сформувався між платниками податків та органами доходів і зборів області протягом минулого року, було вирішено всіляко розвивати та підтримувати.

На завершення зустрічі, Володимир Задорожний підкреслив, що Міндоходів працювало та працює над розробкою та впровадженням інструментів для стимулювання інвестиційної активності, а зокрема, і над оптимізацією структури та кількості податків і зборів. Також начальник ГУ Міндоходів в області висловив свої сподівання на продовження подібного формату спілкування у майбутньому.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області