Ви навчаєтесь на контракті? Тоді скористайтеся правом на отримання податкової знижки!

e-mail Друк PDF

Відповідно до статті 166 Податкового кодексу України платники податків можуть скористатися правом отримати податкову знижку на навчання за наслідками звітного 2013 року до кінця поточного 2014 року, подавши до Державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси декларацію і копію підтвердних документів, а саме паспорт, ідентифікаційний номер, довідку з роботи про отриманий у минулому році дохід і сплачені податки та довідку про вартість навчання у звітному році. Подаються документи для батьків студента - копія свідоцтва про народження дитини та для чоловіка чи дружини студента - свідоцтва про одруження. Також потрібно подати оригінал та копію договору з навчальним закладом, довідку про термін навчання в навчальному закладі та про загальну кількість навчальних місяців у звітному році, оригінал та копії платіжних документів, що підтверджують сплату за навчання у 2013 році.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області