Майже тисяча громадян Полтавщини вже подали річні декларації для отримання податкової знижки

Загалом їм буде повернуто близько 1014,36 тис. грн. Про це повідомили в управлінні оподаткування фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Нагадаємо, що податкова знижка це – документально підтверджена сума витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням деяких товарів, послуг або робіт у резидентів протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподаткованого доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати. Зокрема, повернути частину коштів можна із суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом, або із суми коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості навчання.

Діюче законодавство дозволяє громадянам для отримання права на податкову знижку надавати декларацію про свої доходи за минулий рік протягом усього року, тобто до 31 грудня 2014 року.

Слід зазначити, що за результатами минулорічної кампанії декларування декларації про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки надали 7952 громадянина – мешканців області. Їм було повернуто з бюджету 7,1 млн. грн.

 

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області