Оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Для зручності платників податків до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій додано ще 10 моделей.

Відповідно до наказу Міністерства доходів і зборів України від 03.03.2014 р. № 169, загалом користувачам техніки запропоновано 101 модель реєстраторів, які відповідають сучасним вимогам.

Реєстр представлено у вигляді таблиці, що складається з двох частин: перша – містить перелік моделей, дозволених до первинної реєстрації в органах Міндоходів; друга – містить перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, первинна реєстрація, яких заборонена.

У таблиці наведено наступну інформацію щодо кожної моделі: назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах Міндоходів, дата та номер рішення про включення до Державного реєстру, сфера застосування відповідного РРО, а також примітки до моделей, що забезпечує передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів або забезпечує передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів та формування контрольної стрічки в електронній формі.

Виконана робота надала змогу забезпечити передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі. Нагадуємо, що звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді користувачі касової техніки розпочали з 2013 року. Протягом року до Системи зберігання та збору даних РРО Міндоходів були підключені усі суб’єкти господарювання, які використовують касові апарати при проведені готівкових розрахунків.

Електронна форма звітування не лише спростила процедури подання звітності, а й заощадила платникам час та кошти, оскільки вже не потрібно накопичувати велику кількість первинних документів на паперовій стрічці. Крім того, такий формат звітування дозволяє максимально зменшити кількість перевірок у сфері готівкових розрахунків.

З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів: http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html.

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Полтавській області.