Перші підсумки та перспективи деклараційної кампанії в області обговорювали в Полтаві

Одноденний тематичний короткостроковий регіональний семінар присвячений проведенню кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році пройшов в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. На семінар зібралися заступники начальників податкових інспекцій Полтавщини, а також фахівці органів доходів і зборів області, відповідальні за проведення деклараційної кампанії у 2014 році.

Відкриваючи семінар заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб відзначила, що для того, аби кампанія проходила успішно, а платники податків мали змогу скористатися всіма можливими умовами для подання та заповнення декларації, в органах доходів і зборів області організована та проводиться відповідна робота. Як наслідок на середину березня поточного року понад 6037 мешканців Полтавської області вже задекларували отримані доходи на суму 191,2 млн. грн. Їм належить сплатити 6,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. „На сьогоднішній день про отримані майже 2,5 млн. грн. іноземних доходів повідомили 27 громадян області шляхом подання декларації про майновий стан і доходи; 221 громадянин регіону задекларували 22 млн. грн. доходів від продажу рухомого та нерухомого майна і за результатами деклараційної кампанії вони повинні перерахувати до бюджету 326 тис.грн. гривень податку на доходи фізичних осіб” – зазначила Людмила Голуб, підкресливши, що на разі вже 1407 громадян Полтавщини подали річні декларації для отримання податкової знижки і загалом їм буде повернуто близько 1074,8 тис. грн.

Крім попередніх підсумків цьогорічної кампанії декларування присутні обговорювали основні завдання та напрями організації роботи із подальшого удосконалення процесу декларування громадянами своїх доходів, зокрема у напрямку вдосконалення процесу прийому декларацій та обробки податкової звітності.

Підсумовуючи роботу на семінарі Людмила Голуб акцентувала увагу присутніх на пріоритетності активізації проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язковості подання декларацій про майновий стан і доходи та можливості їх подання громадянами, як в паперовому, так і в електронному вигляді, наголосивши при цьому на більшій зручності останнього способу.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області