Обов'язкове подання декларації у разі отримання доходу від декількох податкових агентів

e-mail Друк PDF

Обов'язкове подання та правильність заповнення Податкової декларації про доходи і майновий стан є актуальною темою сьогодення, зокрема і ряд питань щодо заповнення її, а саме: чи необхідно громадянину подавати річну декларацію про майновий стан і доходи, якщо він протягом звітного року отримував доходи від декількох податкових агентів?

Відповідно до п.п.«є» п.176.1 ст.176 ПКУ, платники податку зобов’язані подавати податкову декларацію за результатами податкового (звітного) року у строки, передбачені цим Кодексом для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом такого податкового (звітного) року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, платнику податку у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2013 році — 137640 грн.).

Тож, шановні громадяни, якщо ви отримували дохід від двох або більше роботодавців, загальна сума яких за 2013 рік перевищує 137640 грн., вам необхідно подати до 1 травня 2014 року, за податковою адресою річну Податкову декларації про доходи і майновий стан.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області