4 млн грн легалізованих доходів злочинним шляхом виявлено працівниками Міндоходів на Полтавщині

Як повідомив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов працівниками управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Полтавській області протягом січня-квітня 2014 року, складено 14 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 3 за ознаками злочину за ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), загальна сума виявлених легалізованих доходів злочинним шляхом складає понад 4 млн.грн. також обліковано 8 матеріалів за ознаками предикатних злочинів (злочин, в результаті якого виникли доходи, що можуть стати предметом злочину, загальна сума встановлених збитків за якими становить понад 19 млн.грн.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 3 довідки за ознаками кримінального правопорушення за ст.212 КК України (ухилення від сплати податків) на загальну суму майже 3 млн.грн.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів ГУ Міндоходів у Полтавській області, одержаних злочинним шляхом обліковано 5 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст.209 КК України та 2 – за ст.212 КК України.

За матеріалами кримінальних правопорушень до бюджету відшкодовано понад 400 тис.грн.

ГУ Міндоходів у Полтавській області