Шановні громадяни!

 

Відділ внутрішньої безпеки при ДПА у Полтавській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України повідомляє про поширення на території Полтавської області фактів кримінально-карних дій передбачених ст. 190 КК України «шахрайство» з боку невстановлених осіб (псевдоподатківців), які під виглядом та від імені співробітників податкових органів вимагають у суб’єктів підприємницької діяльності:

- грошову винагороду за непроведення перевірок фінансово-господарської діяльності;

- замовляють банкети у кафе та ресторанах;

- сплатити кошти за проживання в готелі та інші послуги.

На теперішній час нами отримані відеоматеріали за одним із зазначених вище фактів шахрайських дій «псевдоподатківців», які Ви зможете переглянути на каналах регіонального телебачення.

У разі виникнення подібних ситуацій коли Ви, Ваші рідні, знайомі стали жертвами шахраїв або вам стала відома будь-яка інформація про них, просимо негайно звертатися за номером 56-30-76 «телефон довіри» відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Полтавській області УВБ ДПА України, який працює цілодобово, або безпосередньо до співробітників відділу за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, каб. 318 – 321 (будівля ДПІ у м. Полтаві).

Також, за вказаними реквізитами Ви можете повідомити інформацію про незаконні дії з боку працівників органів державної податкової служби України.

 

 

ВВБ при ДПА у Полтавській області

УВБ ДПА України