Оперативниками Міндоходів Полтавщини з незаконного обігу вилучено товарів на 4,2 млн грн

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий з початку року працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області викрито 12 випадків незаконного виробництва і реалізації товарів підакцизної групи, у т.ч. 2 факти виготовлення алкогольних напоїв із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людини.

За всіма вказаними випадками слідчими підрозділами фінансових розслідувань проводиться досудове розслідування кримінальних проваджень за ознаками ст. 204 КК України.

У ході проведення слідчо-оперативних заходів припинено 4 незаконні виробництва підакцизної продукції та ліквідовано 1 необліковане виробництво лікеро-горілчаних напоїв, що проводилося за допомогою заводського обладнання.

З незаконного обігу вилучено товарів на суму 4 254,7 тис. грн., у т.ч. понад 26 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів на суму 1 391 тис. грн., 19,5 тис. пачок тютюнових виробів на суму 218,4 тис. грн., 6,5 тон паливно-мастильних матеріалів на суму 59 тис. грн.

ГУ Міндоходів у Полтавській області