Подбайте про відпочинок своїх дітей вже сьогодні!

Кожного літа Дитячий оздоровчий центр „Орлятко”, яким опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників державних органів доходів і зборів чекає на своїх бажаних відвідувачів. Традиційно з червня по серпень в таборі відпочивають та оздоровлюються діти різних вікових категорій та соціальних груп.

Оздоровчий центр розташований у мальовничому куточку Полтавщини в сосновому лісі села Матвіївка Котелевського району, неподалік від Ворскли. До послуг відпочиваючих в „Орлятку” свіже повітря, колоритна природа та відповідний сервіс: прекрасна їдальня з двома просторими залами в якій щодня, під час п’ятиразового харчування, дітлахи мають змогу поласувати багатими на вітаміни стравами; до послуг малечі бібліотека та комп’ютерний клас; на тих, хто не уявляє свого дозвілля без щоденних занять спортом чекає футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс та багато іншого. Ну і звичайно, який же відпочинок без річки. Для тих, хто насолоджується відпочинком в „Орлятку” – завжди є можливість відвідати охайний пляж на березі Ворскли, адже туди малечу відвозить власний автобус.

Цього року, як і завжди, „Орлятко” чекає на своїх відвідувачів. В таборі працюватимуть три зміни: перша - з 10 по 30 червня, друга - з 5 по 25 липня та третя - з 29 липня по 18 серпня.

Не вагайтеся та вирішуйте питання літнього дозвілля своїх дітей вже зараз. Дайте можливість малечі відпочити в одному з найкращих таборів Полтавщини! Всі бажаючі придбати путівки до ДОЦ «Орлятко» можуть звернутися до Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників державних органів доходів і зборів за адресою: вул.. Фрунзе 4, кімната 112, або зателефонувати – 56-12-18 чи 7-06-86. Чекаємо на вас!

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області