Понад 23 млн грн надійшли до бюджету за результатами податкового та митного аудиту органів доходів і зборів області

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Полтавській області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків

Так, протягом січня-квітня 2014 року управління податкового та митного аудиту здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2014 рік.

 

В ході цієї роботи, за січень-квітень 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту було проведено всього 607 документальних перевірок суб'єктів господарювання, в тому числі планових – 72, позапланових – 535, що на 201 документальну перевірку суб’єктів господарювання менше у порівнянні з минулим роком.

Як відзначили в управлінні податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Полтавській області, за результатами контрольно – перевірочної роботи до бюджету донараховано всього – 270 694 тис.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 249 078 тис.грн. Рівень узгодженості за січень-квітень 2014 року становить 92 %, що на 23 % більше ніж 2 минулому році. До бюджету вже надійшло 23 490 тис.грн.

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області