З початку року більше 570 тисяч громадян завітали до ЦОП Полтавської області

Із початком нового звітного періоду завжди зростає кількість громадян, які звертаються у Центри обслуговування платників (ЦОП).

Відвідувачі Центрів обслуговування платників територіальних органів Міндоходів Полтавської області, крім послуг щодо приймання звітності, можуть скористатися різними адміністративними послугами. Так, протягом січня-травня до ЦОП-ів територіальних органів Міндоходів Полтавщини завітали 578266 відвідувачів. Найбільшим попитом серед адміністративних послуг, що надаються ЦОП-ами, користується послуга щодо отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. З початку року платниками отримано близько 4 тисяч таких довідок.

Завдяки можливостями Центрів з початку поточного року більше 20 тисяч громадян отримали з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків реєстраційні номери облікової картки платника податків. Також 594 підприємців здійснили у ЦОП-ах реєстрацію касових апаратів та розрахункових книжок. Більше 4 тисяч платників отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Понад чотирьох сот громадян отримали витяг з Реєстру платника єдиного податку та здійснили реєстрацію книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Платники податків активно користуються можливостями стосовно отримання усних консультаційних послуг з питань оподаткування. Також для зручності користувачів повний перелік усіх адміністративних послуг, які надаються фахівцями у центрах обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників.

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Полтавській області.