Орієнтир на майбутнє - виховати свідомих громадян нашої держави

Останній дзвоник відлунав у Полтавській загальноосвітній школі №10 імені В.Г. Короленка, школі якою вже багато років опікується Головне управління Міндоходів у Полтавській області. Турботливі шефи завжди є бажаними гостями в навчальному закладі. Не стало винятком і цьогорічне свято „Останнього дзвоника” на яке завітали фахівці різних підрозділів органів доходів і зборів Полтавщини.

„Ми завжди розраховуємо на підтримку та допомогу наших шефів”, - зазначають батьки учнів 10-ї школи, - „І справа тут не в матеріальній стороні, головним є орієнтир на майбутнє - виховати свідомих громадян нашої держави, сумлінних платників податків, які вчасно та в повному обсязі виконуватимуть свої конституційні обов’язки та забезпечуватимуть добробут у власній країні”.

Серед випускників Полтавської загальноосвітньої школи №10 імені В.Г. Короленка багато нині відомих та визнаних полтавців, справжніх знавців своєї справи та сумлінних платників податків. Свого часу 10-ту школу м. Полтави закінчили чимало видатних особистостей, серед яких Генеральний конструктор Об’єднаного Конструкторського бюро з ракетобудування, будівництва космічної та авіаційної техніки Володимир Челомей, основоположник сучасного телебачення Марк Кривошеєв, Народна артистка України та СРСР Ада Роговцева та багато інших.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області