Особисте подання податкової звітності

При особистому поданні звітності суб’єкту господарювання або уповноваженій особі не потрібно пред'являти документи, що посвідчують особу.

Достатнім підтвердженням справжності документа податкової звітності є наявність оригіналу підпису уповноваженої особи на документі у паперовій формі або наявності в електронному документі електронного цифрового підпису платника податку.

Слід звернути особливу увагу на те, що податкова декларація повинна бути підписана керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до контролюючого органу. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником.

Відповідна норма визначена пп. 48.5.1 п. 48.5 ст. 48 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями. Також, для зручності користувачів з цим та іншими питаннями можна ознайомитися на загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі. Скористатися послугою можна за електронною адресою (http://zir.minrd.gov.ua) або через веб-портал Міндоходів (вкладинка „Інформаційно-довідковий ресурс”).

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Полтавській області.