Розвиток податкової культури молодих підприємців вийшов на новий рівень!

І це не пусті слова. Адже саме це передбачає підписана сьогодні угода між Головним управлінням Міндоходів у Полтавській області та комунальною установою „Обласним молодіжним центром” Полтавської обласної ради. Виконуючий обов’язки начальника ГУ Міндоходів Полтавщини Василь Храмов та директор КУ „Обласний молодіжний центр” облради Анатолій Безпалюк засвідчили це офіційними підписами.

Організатори заходу мали на меті розширити співпрацю у проведенні заходів з реалізації державних та обласних програм у сфері підтримки молодіжного підприємництва, працевлаштування та зайнятості молоді. І в цьому плані Анатолій Безпалюк відзначив важливу роль Головного управління Міндоходів області: „В рамках нашої співпраці з управлінням ми використовуємо той кадровий потенціал, який є в обох сторін. І особливо це стосується Міндоходів, адже ми плануємо написання методичних посібників, проведення роз’яснювальної та консультаційної роботи серед молоді, яка починає вести свій бізнес саме з допомогою наших партнерів”.

Виховання високої правової, економічної та податкової культури серед молоді, а також всіляке сприяння оволодінню молодим поколінням знаннями з податкової тематики – були і є одним з важливих напрямків роботи органів доходів і зборів області з підростаючим поколінням.

Як зазначив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов під час брифінгу для представників засобів масової інформації: „Ми вже не перший рік співпрацюємо з „Обласним молодіжним центром” Полтавської обласної ради, адже у нас є спільна мета – виховати сумлінних платників податків нашої держави. Особливо сьогодні, у період коли країна опинилася на межі кризи, робота з молодим поколінням, взагалі повинна бути пріоритетним напрямком під час формування будь-яких знань та навичок”.

Також Василь Васильович наголосив, що ГУ Міндоходів у Полтавській області завжди відкрите до діалогу, перспективних проектів та готове надати необхідну роз’яснювальну та практичну допомогу. А підписання сьогодні угоди про співпрацю з „Обласним молодіжним центром” Полтавської обласної ради є підтвердженням плідної співпраці і надалі дозволить пліч – о – пліч працювати на благо нашої держави та Полтавщини зокрема.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області