Полтавською митницею Міндоходів виявлено порушень митних правил на 3 млн 500 тис. грн

Як повідомив в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Олександр Центнарук протягом січня-травня 2014 року Полтавською митницею Міндоходів складено 62 протоколи про порушення митних правил на суму майже 3 млн. 500 тис. грн. В тому числі складено 21 протокол на суму майже 2 млн.900тис.грн. щодо вивезення з митної території України товару на підставі документів, що містили неправдиві відомості.

Протягом звітного періоду керівництвом митниці розглянуто 26 справ про порушень митних правил з накладенням адмінстягнень у вигляді штрафів на суму 243 тис. грн.,стягнуто штрафів по постановам митниці на суму 62 тис.грн.

До суду направлено 8 справ на суму 705 тис.грн, по 5 справам прийнято рішення про накладення адміністративного стягнення у вигляді конфіскації на суму 37 тис.грн. та накладенням штрафів на суму 27 тис.грн. На примусовому виконанні в органах ДВС знаходяться 21 постанова на суму 218 тис. грн.

Також проведено 16 оперативних заходів з правоохоронними органами, за результатами, яких складено 14 протоколів про порушення митних правил з вилученням 30 тис.шт. цигарок на суму понад 8 тис.грн. з вилученням 28 тисяч цигарок.

 

ГУ Міндоходів у Полтавській області