Оперативниками Міндоходів Полтавщини із незаконного обігу вилучено товарів на 7,3 млн грн

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий за січень-травень 2014 працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області року розпочато 26 кримінальних проваджень у сфері оподаткування та бюджетній сфері, 7 з яких за ознаками тяжких та особливо тяжких злочинів. Викрито 11 випадків умисного ухилення від сплати податків на загальну суму 18 млн. грн.

За фактами незаконного обігу підакцизних товарів розпочато 9 кримінальних проваджень за ознаками ст. 204 КК України. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 7,3 млн. грн., у т.ч. підакцизної групи товарів на суму майже 5 млн. грн.

При дослідженні проведених операцій з бюджетними коштами встановлено 6 кримінальних правопорушень, у т.ч. випадки розкрадання державних коштів та їх подальшої легалізації.

По кримінальних провадженнях відшкодовано збитків на суму майже 3 млн. грн. Крім цього, за рахунок проведеної роботи з СГД ризикових категорій та підприємств, що відобразили взаємовідносини з "конвертаційними" центрами, до бюджету додатково надійшло 850 тис. грн.

ГУ Міндоходів у Полтавській області