Переваги подання звітності мережею Інтернет

e-mail Друк PDF

Подання звітності в електронному вигляді має чимало переваг над паперовою системою.

Це, зокрема, зменшення паперового документообігу, спрощення процедури подання звітності до органів Міндоходів, гарантія автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних та методологічних помилок, підтвердження доставки звітності, конфіденційність інформації.

Платникам податків не треба марно витрачати час на заповнення бланків та стояння у чергах. Електронна звітність це швидкий, зручний та надійний спосіб подання звітності. Безперечно, електронна форма звітності прискорює процес усіх фінансових і звітних операцій.

Система надання звітності в електронному вигляді не збільшує надходження до бюджету, але допомагає здійснити більш прозоре адміністрування податків і зборів. Під час впровадження електронної звітності та користування нею суб’єктами господарської діяльності надається необхідна практична й консультативна допомога, постійно ведеться роз’яснення переваг цього виду надання звітності, адже це економія матеріальних ресурсів (коштів на придбання бланків звітних документів), а також скорочення часу на підготовку звітності.

Платникам, які звітують в електронний спосіб, завчасно надаються додаткові електронні сервіси, зокрема, їх інформується про наявні розбіжності Єдиного реєстру податкових накладних; про наявність податкового боргу; про результати перевірки податкової звітності та про підстави віднесення до певної категорії ризику.

При цьому, звітність, надіслана до Міндоходів електронною поштою, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання.

Кількість платників Полтавщини, що надсилають податкову звітність та звітність з ЄСВ до органів Міндоходів із застосуванням всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет з кожним місяцем зростає.

Шановні платники податків! Отримати консультаційну допомогу щодо основного програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та одержати посилені сертифікати відкритих ключів Ви можете у зручний для Вас час у Центрах обслуговування платників органів Міндоходів Полтавської області.

Подання звітності в електронному вигляді отримує дедалі більшу підтримку платників податків, адже електронна звітність – це сучасно, швидко та зручно!

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Полтавській області.