Незабутній відпочинок в колі друзів

Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників державних органів доходів і зборів – одна з небагатьох організацій, яка має свій відомчий дитячий оздоровчий центр – „Орлятко” імені Володимира Михайловича Садового, розташований у с.Матвіївка Котелевського району Полтавської області.

Вже 15 років поспіль „Орлятко” гостинно приймає не тільки дітей податківців, а й вихованців спеціалізованих шкіл-інтернатів та дитбудинків, інші категорії дітей, які мають можливість чудово провести час та оздоровитися. І всі ці діти стверджують, що літній відпочинок у ДОЦ „Орлятко” є найкращим подарунком після закінчення навчального року.

Цьогорічний сезон відпочинку традиційно розпочався з табірної лінійки, куди крім відпочиваючих були запрошені поважні гості та ті, хто доклав значних зусиль для того щоб „Орлятко” став одним із найкращих місць для відпочинку і оздоровлення дітей на Полтавщині. В.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавскій області Василь Храмов побажав дітлахам незабутнього відпочинку та вражень, яких вистачить на цілий рік. До його теплих слів, вітаючи дітей з початком табірної зміни, приєднався голова центральної ради Всеукраїнської профспілки державних органів доходів і зборів Олександр Кислиця, який наголосив , що дитячий оздоровчий центр „Орлятко” імені Володимира Михайловича Садового – найкраще місце для цього. Як показує досвід дитячий оздоровчий центр здобув собі славу одного з найпопулярніших місць відпочинку в області, а у майбутньому і всій Україні. Свої теплі слова Олександр Кислиця підкріпив приємним подарунком, для покращення можливостей відпочинку дітей вручив “Орлятку” кольоровий принтер.

Дітей вітали з відкриттям сезону голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, та представники органів місцевого самоврядування. Вони щиро заздрили можливості малечі безтурботно провести літо. І побажали незабутнього, безхмарного та по справжньому чарівного відпочинку, нових вражень та ще не раз повернутися сюди, в дитячий оздоровчий центр „Орлятко”.

Враховуючі все це директор табору Іван Вовнянко та керівники Котелевського району висловили щиру вдячність податківцям і всім тим, хто допомагав у розбудові та оновленні „Орлятка”. Доповнюючи все це керівник оздоровчого центру «Орлятко» підкреслив , що не слід забувати, що пріоритетом у роботі табору є оздоровлення та відпочинок дітей. Цьому сприяють належно організоване раціональне харчування відпочиваючих та наполеглива праця і чуйне ставлення до своїх вихованців професійного педагогічного колективу.

На кінець урочистостей з нагоди відкриття зміни дітей чекав традиційний концерт, який цього разу підготували відпочиваючим в „Орлятку” дітлахам артисти Полтавського театру ляльок.