Корисні електорнні сервіси для платників від Міндоходів

Демонструючи відкритість у співпраці з платниками податків створено інтегровану автоматизовану інформаційну систему на базі єдиного веб-порталу органів Міндоходів.

У своїй діяльності Міністерство доходів і зборів робить ставку на електронні, безконтактні сервіси, які дозволяють скоротити спілкування платників з органами Міндоходів.

Важливим кроком є перехід на електронне звітування. Так, платники, які мають ключі електронного цифрового підпису, можуть скористатися „Електронним кабінетом платника”. Тут платник може переглянути інформацію про розрахунки з бюджетом, підготувати та надіслати електронну звітність. „Електронний кабінет” є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Міністерства доходів і зборів з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Для комфортного ведення підприємницької діяльності платників ПДВ на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України створено ряд електронних сервісів. Так, на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України функціонує електронний сервіс „Реєстр платників ПДВ” (http://minrd.gov.ua/reestr), на якому щоденно оприлюднюються дані з реєстру платників ПДВ.

Отримати інформацію про анульовану реєстрацію платників ПДВ можна скориставшись сервісом „Анульована реєстрація платників ПДВ” (http://minrd.gov.ua/anulir).

Крім того, щоб перевірити надійність Вашого ділового партнера рекомендується використовувати сервіс „Дізнайся більше про свого бізнес-партнера” (http://minrd.gov.ua/businesspartner).

Також, враховуючи функціональні повноваження Міндоходів та необхідність мінімізації витрат часу представників бізнесу на спілкування з державою та накопичений досвід в галузі надання інформаційних послуг, було створено Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс („ЗІР” – zir.minrd.gov.ua).

Також, через веб-сайт платники податків мають змогу користуватися Податковим кодексом України, а також знайомитися з роз’ясненнями та коментарями Міністерства доходів і зборів України, оперативно знайти номери рахунків для перерахування податків, зборів та митних платежів, ознайомитися з рішеннями місцевих рад щодо розмірів ставок та порядку справляння місцевих податків та зборів.

Отже, шановні платники податків, скористайтесь можливістю спростити своє життя та спланувати свій робочий час за допомогою електронних сервісів, що функціонують на веб-порталі Міндоходів України (www.minrd.gov.ua).

Інформаційно-комунікаційний відділ

ГУ Міндоходів у Полтавській області.