Понад 8 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету слідчими ГУ Міндоходів Полтавщини

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий протягом січня-червня 2014 року до слідчих підрозділів надійшло 227 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до ЄРДР (єдиний реєстр досудових розслідувань) внесено 65 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, з них 45 за ст.212 КК України (ухилення від сплати податків).

Всього протягом січня-червня 2014 року слідчими розслідувалось 118 кримінальні провадження.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими впродовж січня-червня поточного року, закінчено 62 кримінальні провадження, із яких до суду направлено 24 кримінальних проваджень, в т.ч.:13 кримінальних проваджень направлено з обвинувальним актом, 10 кримінальних проваджень направлено до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України, у зв’язку із повним відшкодуванням збитків під час досудового розслідування, 1 провадження направлено до суду для вирішення питання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям та зміною обстановки.

Збитки у кримінальних провадженнях, закінчених в період січня-червня 2014 року, склали 10 млн. 242 тис. грн., з яких до бюджету відшкодовано понад 8 млн.грн.

ГУ Міндоходів у Полтавскій області