Полтавськими оперативниками Міндоходів спільно з прокуратурою Полтавської області ліквідовано потужне масове виробництво горілчаних виробів

e-mail Друк PDF

На сьогоднішній день основна увага податкових органів направлена на вихід економіки країни з “тіні”, наповнення бюджетів всіх рівнів та справедливий перерозподіл створених матеріальних благ.

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий в червні 2014 року слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління за матеріалами оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Полтаві ГУ Міндоходів у Полтавській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв з подальшим їх продажем населенню за готівку, які становлять загрозу для життя та здоров’я людей , що призвело до їх отруєння.

В ході розслідування кримінального провадження було встановлено, що громадянин займався незаконним виготовленням фальсифікованих горілчаних виробів, шляхом змішування спирту з водою, розливом виготовленої суміші по пляшкам, та її подальшої незаконної реалізації на території Полтавської області.

В липні місяці працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області, спільно з працівниками обласної прокуратури, проведено обшуки за адресами, на які отримано ухвали слідчого судді. В результаті перевірки було описано та вилучено речові докази, що свідчать про протиправну діяльності громадянина, а саме:

- спирту в кількості 4780 літрів на суму 417, 4 тис. грн.;

- горілчаних виробів в кількості 1996 літрів на суму 139,3 тис грн.;

- коньячних виробів в кількості 590 літрів на суму 69,6 тис грн., а також грошові кошти в сумі 25 тис.грн.

Всього з незаконного обігу було вилучено підакцизних товарів на загальну суму 626,4 тис. грн.

На даний час проводяться слідчо-оперативні заходи та здійснюється досудове розслідування кримінального правопорушення.

Загалом з початку поточного року оперативним управлінням ГУ Міндоходів у Полтавській області вже виявлено 5 підпільних цехів по виробництву різноманітних товарів, 4 з них – цехи по виробництву лікеро-горілчаного фальсифікату, вживання якого, як зазначила експертиза, становило реальну загрозу життю споживачів.

Всього на протязі року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 17 відомостей про вчинення кримінальних правопорушень, які передбачають кримінальну відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

ГУ Міндоходів у Полтавській області