Патріотизм починається із сплати податків

На цьому наголосив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов під час особистої зустрічі з суб’єктами господарювання, платниками податку на додану вартість.

Близько двадцяти керівників підприємств області зібралися в конференц-залі Головного управління обговорити проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Звертаючись до запрошених Василь Храмов відзначив, що не зважаючи на постійну роз’яснювальну роботу, яку ведуть фахівці органів доходів і зборів серед місцевих СГД, на жаль в області ще існують підприємства, які вдаються до мінімізації сплати податків та задіяні у схемах ухилення від оподаткування, зокрема при формуванні податкового кредиту.

„Сьогодні, коли державна скарбниця з вдячністю приймає кожну „копійку” від свідомих українців, адже крім звичних видатків, на разі кошти необхідні для найголовнішого – захисту єдності, цілісності та миру в країні, ми не маємо права допускати випадки ухилення від оподаткування”, - підкреслив в.о. начальника ГУ Міндоходів в області наголосивши, що в цей відповідальний для держави час ставлення до сплати податків повинно вийти за межі суто конституційного обов’язку та стати своєрідним індикатором сумління кожного чесного платника податків України. „Патріотизм сьогодні - починається із сплати податків”, - підсумував зустріч Василь Храмов.

На завершення зустрічі її учасники, керівники підприємств, також висловили свою чітку громадянську позицію та зобов’язалися чесно та прозоро сплачувати податки.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області