Протидія корупції

e-mail Друк PDF

Як повідомив в.о.начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов протягом січня–червня 2014 року за матеріалами відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Полтавській області відкрито 7 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.3 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.1 ст.365 (перевищення влади або службових повноважень

працівником правоохоронного органу) , ч.1 ст.366 (службове підроблення та ч.1 ст.367 (службова недбалість ) Кримінального кодексу України відносно працівників органів доходів і зборів області, які допустили порушення при проведенні контрольно – перевірочних заходів.

Окрім того, відносно колишніх працівників органів доходів і зборів області складено 11 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень, відповідальність за які передбачено ч.1 ст.1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю), 6 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафів. Також в поточному році набрав законної сили обвинувальний вирок суду, яким засуджено колишнього працівника податкової міліції області за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

У січні – червні 2014 року проведено 63 службових перевірок (розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів доходів і зборів області, в тому числі 35 за зверненнями громадян, юридичних осіб. Всі звернення розглянуті вчасно, без порушення термінів. До органів прокуратури для прийняття рішення згідно передано 22 матеріалів службових перевірок (розслідувань).

На адресу керівників підрозділів внесено 6 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 17 працівників органів доходів і зборів області, 14 позбавлено премій.

ГУ Міндоходів у Полтавській області