Порядок щодо податкової соціальної пільги

Порядок інформування роботодавців платника податку про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу, затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 27 січня 2014 року № 86.

Положення Порядку поширюється на роботодавців, працівники яких допустили порушення застосування податкової соціальної пільги.

У Порядку зазначено, що орган Міндоходів України повідомляє роботодавця про наявність виявлених на підставі даних податкової звітності чи документальних перевірок порушень платником податку – працівником такого роботодавця застосування податкової соціальної пільги.

Структурний орган Міндоходів України, після проведення аналізу даних податкової звітності чи проведенні перевірок, складає Повідомлення про наявність порушень застосування податкової соціальної пільги, позбавлення платника податку або про відновлення його права на податкову соціальну пільгу.

Структурний орган Міндоходів України, який склав Повідомлення про порушення, вносить до Реєстру Повідомлень про порушення застосування податкової соціальної пільги.

Після складання та підписання керівником (заступником керівника) органу Міндоходів України Повідомлення про порушення надсилається (вручається) роботодавцю.

Раніше надіслане Повідомлення про порушення може бути відкликане листом органу Міндоходів України.

Після вручення (невручення) Повідомлення про порушення роботодавцю, структурний підрозділ органу Міндоходів України, передає копію такого Повідомлення про порушення разом із листом повідомлення про вручення (невручення) роботодавцю, структурному підрозділу органу Міндоходів України, який склав це Повідомлення про порушення та у день отримання копії цього Повідомлення про порушення з датою вручення або повідомлення про вручення із зазначенням причин невручення вносить відповідні дані до Реєстру та долучає отримані документи до справи роботодавця.

ГУ Міндоходів у Полтавській області