Любов до Батьківщини – одна з найбільших людських чеснот

Сьогодні, коли наша країна переживає драматичні моменти своєї історії, важко знайти людину в серці якої останні події на сході України не знайшли би відгуку. Власним прикладом довели свою вірність українському народові і працівники Головного управліня Міндоходів у Полтавській області, які добровільно вирушили виконувати свій громадянський обов’язок – захищати країну.

Щоб підтримати своїх колег, які на разі несуть військову службу, фахівці Головного управління на власні кошти придбали та передали в зону АТО бронежилети, каски, окуляри, рукавички та продуктові набори. „Ми від щирого серця висловлюємо свою вдячність та підтримку за цей мужній крок – захист нашої Вітчизни від зовнішнього ворога. Своїм вчинком, всі хто на разі несе військову службу, надають нам приклад справжнього, а не показного, патріотизму, сміливості та рішучості, адже любов до власної Батьківщини – є однією з найбільших людських чеснот”, - підкреслив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов.

Разом із необхідними речами, працівники ГУ Міндоходів в області передали своїм колегам, які захищають Батьківщину, листа, в якому побажали їм якнайскорішого повернення додому з перемогою, повними сил та енергії.

 

ГУ Міндоходів у Полтавській області