Майже 1,4 млрд грн перераховано митниками полтавського регіону до Державного бюджету України

За повідомленням Полтавської митниці Міндоходів з початку року митниками Полтавщини перераховано до Державної скарбниці 1 млрд. 393 млн.грн.

Протягом цього року Полтавською митницею Міндоходів оформлено 19 781 тис.шт. митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами ЗЕД в зоні діяльності митниці в 2014 року, склав 1 млрд. 411 млн. дол. США. Зовнішньоторговельне сальдо з 1 січня по 25 липня 2014 року позитивне і складає 273 млн. дол. США.

У поточному році вантажі експортувалися до 80 країн світу.

Як свідчить статистика, спостерігається збільшення експортних поставок до наступних країн: Словаччини, Чехії, Азербайджану, Польщі, Єгипту, Угорщини, Німеччини, Молдови, Вірменії, Туреччини та Кіпру.

Зменшились обсяги поставок до Росії, Австрії, Білорусі, Казахстану, Грузії, Литви, Нідерландів, Туркменістану та Італії.

Серед основних товарів, що експортувалися в поточному році були руди, тютюн, залізничні локомотиви, обладнання та механічні пристрої, продукти неорганічної хімії, одяг та інше. Спостерігається збільшення експорту харчових продуктів, борошняних кондитерських виробів та кормів для тварин.

З початку року імпортні вантажі надійшли з 65 країн ближнього та дальнього зарубіжжя.

Як свідчать статистичні дані, спостерігається збільшення імпорту товарів до наступних країн: Білорусії, Японії, Кореї (Півден.), Мексики, Індії, Швеції, Австрії, Литви, Нідерландів та Бельгії.

Зменшились обсяги імпорту до Росії, США, Китаю, Німеччини, Казахстану, Туреччини, Франції, Іспанії, Бразилії та Італії.

Структура імпорту в поточному році наступна: палива мінеральні, машини, обладнання і механічні пристрої, тютюн і промислові замінники тютюну, електричні машини та обладнання, їх частини; вироби з чорних металів та інше. Відмічається збільшення імпорту зернових культур.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області