Більш ніж 62 тисячі пляшок „підробного” алкоголю знайшли та вилучили фахівці Міндоходів Полтавщини

У провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Полтавській області знаходяться матеріали кримінального провадження за фактом збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів за ознаками скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України. В ході досудового розслідування було встановлено, що на території не зареєстрованих в Єдиному державному реєстрі місць зберігання спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів складських приміщень, розташованих в місті Полтава, що належать підприємству «О» здійснюється зберігання незаконно виготовлених алкогольних напоїв з фальсифікованими марками акцизного податку.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області разом із співробітниками оперативного управління ГУ Міндоходів в області та Управління СБУ в Полтавській області, в рамках розслідування вказаного кримінального провадження, з метою виявлення і вилучення фальсифікованої алкогольної продукції та на підставі ухвали суду було проведено обшук складських приміщень даного підприємства. Під час проведення обшуку було виявлено та вилучено лікеро-горілчані напої марковані марками акцизного податку з ознаками підробки та непередбаченими законодавством України марками із написом "АСА" в кількості більш ніж 62 тисячі пляшок загальним об’ємом 2747,79 дал на суму понад 2 млн.грн.

На разі тривають слідчо-оперативні заходи. Досудове розслідування кримінального правопорушення здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області