Розширена нарада по операції „Бюджет” пройшла на Полтавщині

Хід проведення операції „Бюджет”, спрямованої на підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи податкових органів, виявлення та руйнування схем ухилення і мінімізації податкових зобов’язань перебуває на постійному контролі в органах Державної податкової служби Полтавщини.

Зокрема про стан та результати проведеної роботи з відпрацювання суб’єктів господарювання в рамках операції „Бюджет” йшлося на розширеній нараді, що пройшла в Державній податковій адміністрації Полтавської області. Відкрив засідання на якому були присутні керівники та члени робочої групи по операції „Бюджет”, начальники структурних підрозділів ДПА в області та податкових інспекцій на місцях голова Полтавської обласної податкової адміністрації Сергій Міщенко.

„Надання вичерпної інформації щодо відпрацювання підприємств вигодонабувачів, транзитерів, „податкових ям” та інших підприємств групи ризику – ось ті чітко розмежовані напрямки роботи на яких нам необхідно зосередитися в рамках відпрацювання операції „Бюджет”, - зазначив Сергій Міщенко.

В ході роботи перед учасниками засідання були поставлені конкретні завдання, розставлені акценти та визначені пріоритети у подальшій роботі в рамках операції „Бюджет”, а також виконання встановлених завдань із надходжень платежів до бюджетів у лютому та березні поточного року.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області