Перший дзвоник покликав до школи

Безперечно, найважливішим та найпам’ятнішим цей день став для тих, хто вперше переступив поріг школи. Цього року в перший клас полтавської 10-ї школи імені В.Г. Короленка, підшефній Головного управління Міндоходів у Полтавській області, пішли дев’яносто першокласників. Для них завершилося останнє безтурботне літо, а попереду чекають зустрічі з новими знаннями та друзями.

За традицією на шкільну урочисту лінійку з нагоди початку навчального року завітали і шефи. „Нам приємно відзначити, що завдяки високій професійності педагогічного колективу, вже протягом кількох років школа впевнено посідає передові місця у рейтингу управління освіти серед загальноосвітніх навчальних закладів області, а учні школи, завдяки своїм талантам виборюють почесні нагороди не лише у нашій державі, а й за кордоном”, - відзначила заступник ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб.

Вітаючи дітей, їх батьків та вчителів зі святом Першого дзвоника представник ГУ Міндоходів області побажала їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Для дітлахів же найприємнішим став момент вручення подарунків. Від своїх шефів навчальний заклад отримав для „першачків” на свій перший урок податкові абетки та розмальовки на податкову тематику.

На разі близько 30 навчальних закладів перебувають під опікою органів Міндоходів Полтавщини. Тож шефська турбота та людська доброта, допоможуть виховати цих дітей гідними та порядними людьми, патріотами своєї країни та сумлінними платниками податків.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області