Громадська рада, як шлях до гармонії

В Державній податковій адміністрації у Полтавській області пройшло засідання новоствореного дорадчого органу при обласній податковій адміністрації, громадської ради. Заступник голови ДПА у Полтавській області Андрій Скляренко ознайомив присутніх з підсумками діяльності податкової служби області за минулий рік та зупинився на основних напрямках роботи у поточному році, зазначивши, що податкова служба Полтавщини завжди готова піти на назустріч кожному платнику податків, надати допомогу та консультації у процесі запровадження нового податкового законодавства. „А прикладом нашої співпраці є проведення засідань громадських рад при податкових органах, у яких беруть участь представники різноманітних інститутів громадянського суспільства”, - підкреслив Андрій Скляренко.

Голова громадської ради при ДПА у Полтавській області доктор історичних наук, професор, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля, кандидатуру якого одноголосно підтримали на установчих зборах, скоординував роботу членів ради на досягненні вагомих результатів, вдосконаленні роботи податкової служби області та оновленні підходів до роботи з кожним платником податків з метою більш якісного їх обслуговування. Спілкуючись з пресою Олексій Олексійович зазначив: „Перш за все моя мета, як керівника основного дорадчого органу при податковій адміністрації Полтавщини – налагодити діалог між платниками податків та тими людьми, що ці податки збирають. Адже соціальний лад в суспільстві значною мірою залежить саме від того наскільки громадяни усвідомлюють необхідність сплати податків та наскільки щиро це роблять”.

Заступник голови громадської ради Сергій Змієвець, голова правління Полтавського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців та Полтавської обласної організації роботодавців Федерації роботодавців України, відзначив, що наразі проведення засідань громадських рад є дуже важливим, адже в період впровадження Податкового кодексу України лише спільні зусилля роботодавців та працівників податкових органів принесуть дієвий результат.

Затвердивши план роботи на поточний рік та включивши в нього проблемні питання, що виникають в процесі взаємодії платників податків з податковими органами та щодо яких є масові звернення громадян члени дорадчого органу погодилися плідно працювати на користь полтавської громади.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області