Підприємці Полтавщини – стабільна опора державності!

З нагоди Дня підприємця, яке щорічно відзначається в Україні в першу неділю вересня, в обласній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження кращих представників бізнесових кіл. З їх професійним святом прийшли привітати керівництво області, Головного управління Міндоходів у Полтавській області, представники громадських організацій Полтавщини.

Виступаючи перед присутніми перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло та заступник голови обласної ради Володимир Микійчук високо оцінили роль представників малого та середнього бізнесу в житті країни. „Ви сумлінно сплачуєте податки, підтримуєте соціальні програми і, врешті – решт, створюєте робочі місця в регіоні” – зазначив Олег Пругло. І це великий об’єм роботи, адже на сьогодні на Полтавщині налічується 9,5 тис. малих підприємств та 583 – середніх, на яких, відповідно, працюють 55 тисяч та 110 тисяч громадян.

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів Полтавщини Василь Храмов теж високо оцінив громадянську та соціальну позицію бізнесу, їх розуміння ситуації в Україні та сумлінне ставлення до виконання своїх зобов’язань перед державою. „На таких як Ви, відданих своїй справі та свідомих платниках податків, і тримається українська економіка! Особливо в період реформ та нестабільної соціально – політичної ситуації. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова та митна культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху” – зазначив очільник ГУ Міндоходів області.

Не обійшлося на зустрічі і без нагород. Так, зокрема, за значний внесок в наповнення бюджетів усіх рівнів, своєчасну сплату податків у повному обсязі, сумлінну і самовіддану працю в партнерстві з територіальними органами Міндоходів подяками Головного управління Міндоходів у Полтавській області відзначено приватне ремонтно - будівельне підприємство “Кремінь” (м. Комсомольськ), фізичні особи – підприємці Іван Короленко (м. Полтава), Володимир Безштанько (м. Кременчук), Микола Тютюнник (м. Лубни), Василь Венгровський (Полтавський район).

Головне управління Міндоходів у Полтавській області