7 вересня – День підприємця!

Святкування в Україні Дня підприємця свідчить про підвищення поваги суспільства до представників бізнесу. Податкові надходження саме цієї категорії платників податків сприяють стабільному наповненню бюджету, а вже з цих податків формується соціальна допомога населенню.

Підприємництво – є своєрідним каталізатором розвитку сучасної економіки нашої держави та області зокрема. З кожним роком на Полтавщині підприємці, розвиваючи сферу бізнесу, позитивно впливають на соціально-економічний стан регіону.

На таких як Ви, відданих своїй справі та сумлінних платниках податків, і тримається українська економіка! Особливо в період реформ та нестабільної соціально – політичної ситуації. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова та митна культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху.

Від усього колективу Головного управління Міндоходів Полтавщини щиро вітаю Вас із святом – Днем підприємця! Бажаю всім вам нових перемог у бізнесі, мирного неба над головою та здійснення кращих задумів!

З повагою,

в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області

Василь ХРАМОВ