Понад 65 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту територіальних органів Міндоходів Полтавської області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків.

В ході цієї роботи, впродовж січня – серпня 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту територіальних органів Міндоходів Полтавської області було проведено 1008 документальних перевірок суб’єктів господарювання, що на 375 перевіркок менше ніж у минулому році.

За результатами контрольно - перевірочної роботи до бюджету донараховано майже 423 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – близько 75 відотків. Зменшено залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ в сумі – понад 3,2 млн.грн. Із донарахованих сум на разі до бюджету сплачено понад 65 млн.грн.

Крім того, відділом проведення митного аудиту та контролю митної вартості та митних платежів проведено 14 документальних перевірок та мобілізовано до бюджету 496 тис.грн. митних платежів.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області