Призерів конкурсу „Очима дитини про бюджет країни вітали на Полтавщині

Урочисте нагородження переможців та лауреатів всеукраїнського щорічного конкурсу дитячої творчості на податкову тематику „Очима дитини про бюджет країни -2014” пройшло днями в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. Близько тридцяти переможців та лауреатів обласного туру змагань приїхали до обласного центру, відвідали під час екскурсії найчарівніші куточки Полтави, наситилися місцевими галушками та завітали на офіційну частину урочистостей. Нагородження проходило по всій Україні в режимі відеоселекторного зв’язку, завдяки чому діти з усієї країни побачили один одного та отримали привітання від Голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса.

Історія конкурсу дитячої творчості, в якому учасники демонструють нам свій рівень податкової культури, нараховує вже тринадцять років. Враховуючи те, що сучасний сумлінний платник податків, не лише чесний і пунктуальний, а ще й впевнений користувач комп’ютерів та різноманітних гаджетів, цього року конкурс оновився саме в цьому напрямку, і до вже традиційних художніх та літературних проявів творчості додалася ще й комп’ютерна графіка. Приємно відзначити, що саме в цьому напрямку талант однієї з учасниць від Полтавщини, гідно оцінили на Всеукраїнському етапі змагань у Києві, де наша конкурсантка, Настя Кичигіна з Хоролу, за свою комп’ютерну анімацію „Очима дитини про бюджет країни”, здобуло друге місце.

До речі полтавці завжи підкорювали столицю своїми талантами. За 13 років проведення державного етапу конкурсу майже півсотні переможців та номінантів області, здобули головні нагороди та відпочили у таборі на березі Чорного моря. Загалом, за час існування конкурсу в ньому брали участь понад 16 тисяч дітей області. Цього року в обласному етапі конкурсу „Очима дитини про бюджет країни - 2014” взяло участь 52 учасника, 24 з яких сьогодні отримали свої нагороди: сучасний смартфон та подарункові сертифікати на техніку.

На завершення урочистостей, виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов привітав учасників цьогорічних творчих змагань: „Впевнений, що на сьогодні ви вже збагатилися знаннями та емоціями і від екскурсії Полтавою, і словами вдячності організаторів конкурсу, тому хочу ще раз подякувати вам за участь та привітати із заслуженими нагородами! Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, натхнення, і звичайно ж, майбутніх перемог не лише у нашому конкурсі, а й в житті!”

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області