ЦОПами Полтавщини за 9 місяців 2014 року надано більше 80 тисяч адміністративних послуг

За даними Головного управління Міндоходів у Полтавській області протягом 9 місяців поточного року фахівцями ЦОПів Полтавщини надано 84274 адміністративних послуг.

Найбільшою популярністю користувалися послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Так, за січень-вересень поточного року було надано 37969 таких послуг.

Крім того, 976 громадян звернулись до ЦОПів із приводу видачі документів про взяття на облік платника податків.

Протягом січня-вересня поточного року громадянам було видано 4340 довідок про подану декларацію про майновий стан і доходи.

Слід зазначити, що 1127 жителів Полтавщини стали платниками єдиного податку та 1106 платників отримали витяги з реєстру платників єдиного податку, 590 громадян зареєструвалися як платники податку на додану вартість та 384 послуги було надано із взяття на облік платників податків єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

Разом з тим, за 9 місяців поточного року, до Центрів обслуговування Полтавщини звернулися 2005 платників стосовно отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету. 6591 громадян отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими або алкогольними виробами та було видано 741 торговий патент.

Крім того, 7358 суб’єктів господарської діяльності скористались послугами з реєстрації книг обліку розрахункових операцій. Також, 930 суб’єктів господарської діяльності здійснили у ЦОПах Полтавщини реєстрацію РРО та розрахункових книжок – 5836.

Фахівцями центрів обслуговування Полтавщини постійно надаються консультації щодо дії норм чинного законодавства, консультації щодо порядків заповнення і подання звітності.

ГУ Міндоходів у Полтавській області