Майже 12 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету слідчими ГУ Міндоходів Полтавщини

Як повідомив в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий за січня- вересня 2014 року слідчими підрозділами фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 103 інформації про виявлені кримінальні правопорушення податкового законодавства. За матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції області розпочато 54 кримінальні провадження, у т.ч. іншими правоохоронними органами, що пов’язані із розкраданням бюджетних коштів, зловживаннями у сфері службової діяльності та легалізацією (відмиванням) коштів, одержаних злочинним шляхом.

Досудовим розслідуванням закінчено та направлено на розгляд суду 32 кримінальні провадження, з яких 13 – для вирішення питання про звільнення підозрюваних у скоєнні злочинів осіб від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України, у зв’язку із повним відшкодуванням збитків під час досудового розслідування.

У закінчених кримінальних провадженнях завдані державі збитки склали майже 16 млн. грн., з яких до бюджету відшкодовано понад 12 млн. грн., з метою забезпечення повного відшкодування збитків також накладено арешт на майно на суму понад 3 млн. грн.

 

ГУ Міндоходів у Полтавській області