Близько 68 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

„Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту територіальних органів Міндоходів Полтавської області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації”, - відзначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків.

В ході цієї роботи, впродовж січня – вересня 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту територіальних органів Міндоходів Полтавської області було проведено 1169 документальних перевірок суб’єктів господарювання, що на 336 перевірок менше ніж у минулому році..

За результатами контрольно - перевірочної роботи до бюджету донараховано більш ніж 437 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 77 відсотків. Зменшено залишок від’ємне значення об’єкту оподаткування податком на прибуток в сумі – близько 24 млн.грн. Із донарахованих сум на разі до бюджету сплачено майже 68 млн.грн.

Крім того, відділом проведення митного аудиту та контролю митної вартості та митних платежів проведено 14 документальних перевірок та мобілізовано до бюджету близько 558 тис.грн. митних платежів.

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області