З початку року платники Полтавщини сплатили майже 4,5 мільярда гривень єдиного соціального внеску

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов. Він зазначив, що у вересні від платників Полтавщини надійшло майже 510 млн. грн. єдиного внеску. „Сьогодні співробітники органів доходів і зборів області докладають максимум зусиль, щоб забезпечити стабільне та повне надходження єдиного внеску, оскільки від цього залежить своєчасність виплати пенсій, допомоги, інших соціальних виплат. Для цього створені максимально комфортні умови для платників. Зокрема в органах Міндоходів працює низка послуг та сервісів, які роблять сплату ЄСВ швидкою та необтяжливою. Наприклад, платники можуть самі обрати – звітувати на паперових носіях або в електронному форматі.

Для тих, хто звітує на паперових носіях, у Центрах обслуговування платників відкрито окремі вікна. Для платників, які обрали електронне звітування, необхідні лише електронний ключ, який безкоштовно надають органи доходів і зборів, та відповідне програмне забезпечення”, - підкреслив керівник ГУ Міндоходів в області.

На сьогоднішній день на обліку в територіальних органах Міндоходів у Полтавській області перебуває 119 197 страхувальників в тому числі юридичних осіб 33 265 та 85 932 фізичних осіб.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області